Velotuur on selleks aastaks läbi!
  UUDISED  
   In english
Avaleht
Tutvustus
Uudised
Ajalugu
Online uudised
Juhend
Registreerimine
Majandamine
Võitjate sõit
Kava
Etapid
Osavõtjad
Protokollid
Pildid
Võitjad läbi aegade
Sponsorid ja toetajad
Lingid

ABC Kompuuter


Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking


 

Velotuuri korraldajate koolitus

Neljapäev, 14. mai 2009« tagasi

4.-5.04.2009.a. toimusid Saaremaa Velotuuri korraldusmeeskonna ühised mõttetalgud.

Kokku saadi Pärnus ning et ühine areng veelgi tulemuslikumaks osutuks, oli esimesel päeval toimunud seminari palutud juhendama oma ala tippspetsialist ning tuntud koolitaja Aivar Haller.

Päeva läbivaks teemaks oli: „Soovitud tulemuste saavutamine koos meeskonnaga“. Koos arutleti eesmärkide seadmise, tulevikuvisiooni ning väärtuse loomise teemadel. Koolitaja oma igati asjakohaste nõuannete ning säravate näidetega iseenda elust oli väga suureks abiks ja tegi kõik selleks, et Saaremaa Velotuuri korraldusmeeskond muutuks seesmiselt veel tugevamaks.

Osalejad jäid väga rahule ning tõid mõttetalgute lõpus tagasisideringis peamiselt meeldejäänuna välja just koolitaja kogemuse ning avara silmaringi. Aivari näpunäidete järgi viidi omade jõududega järgmisel päeval läbi mõned ajurünnakud ja grupitööd, mille raames said kirja Saaremaa Velotuuri põhitegevus, rida eesmärke ning edutegureid, millega töö jätkub veel edasi.
Kahe asise ja töise päeva vahele jäi meeleolukas teatrikülastus, millele järgnes hubane õhtusöök.

Kokkuvõttes oli kogu nädalavahetus igati kasulik ning mõtteidkoondav, mille jooksul ei tekkinud kellelgi kahtlusi selle vajalikkuses. Ning nagu öeldud – Sa kas usud, et suudad või ei usu – mõlemal juhul on Sul õigus. Nii et toitkem ikka seda head hunti, siis pääsete ka rebase eest ning Siimu heinad jäävad kuivaks!