Velotuur on selleks aastaks läbi!
  UUDISED  
   In english
Avaleht
Tutvustus
Uudised
Ajalugu
Online uudised
Juhend
Registreerimine
Majandamine
Võitjate sõit
Kava
Etapid
Osavõtjad
Protokollid
Pildid
Võitjad läbi aegade
Sponsorid ja toetajad
Lingid

ABC Kompuuter


Saaremaa Jalgrattaklubi Viiking


 

Saaremaa velotuur on Eesti teine rattaüritus

Teisipäev, 18. november 2008« tagasi

Lõppenud jallgrattahooaja parimate ürituste valimisel tunnistati 51. Saaremaa velotuur Tallinn - Tartu GP järel teiseks, kirjutab Meie Maa.

“See on meie jaoks väga positiivne,” kommenteeris Eesti jalgrattaklubide hulgas läbiviidud küsitluse tulemusi Saaremaa velotuuri peakorraldaja Riho Räim (pildil), kes andis oma hääle ka Tallinn – Tartu GP-le.

“See oli hästi tehtud üritus, heal sportlikul tasemel, heade sportlaste ja korraliku organisatsiooniga. Meiega võrreldes oli neil osade asjade tegemisel lihtsalt jõudu rohkem,” märkis ta.

Vaatamata keerulisele majanduslikule olukorrale on Riho Räim maakonna vanima spordiürituse jätkumise osas optimistlik. “Hetkel on plaan jätkata tänavuse plaani järgi, kuigi siin käib ka igasuguseid mõtteid peast läbi,” tunnistas velotuuri peakorraldaja.

“Kui on vähegi võimalik, siis prooviks säilitada tänavuse skeemi. Iga uus liigutus nõuab uusi finantse ning seepärast on pigem lihtsam ja odavam lihvida juba sisse töötatud rada ja jääda viie päeva juurde,” selgitas ta.

Räime sõnul ei pruugi raskusi tulla mitte ainult korraldajatel, vaid probleemid võivad olla ka klubidel. “Me võime küll suurelt ette võtta ja korraldada asi uhkelt ära, kuid pärast tuleb välja, et klubid ei suuda raha puudusel osaleda. Siis on kahju kahepoolne,” märkis ta, lisades, et traditsiooni püütakse ikkagi edasi viia.

Uudise allikas: Meie Maa